درباره ما

شرکت شیوه نوین فعالیت خود را از سال 1384 در زمینه طراحی و چاپ کاتالوگ آغاز نموده کرد. این شرکت با در اختیار داشتن تیم مجرب و حرفه ای و تجربه اندوزی طی سالیان گذشته  فعالیتهای موفقی در زمینه چاپ و طراحی انواع کاتالوگ ارائه داده است.
صادقانه میگوییم که شرکت غرفه سازی شیوه نوین همواره در تلاش است که بتواند با در نظر گرفتن تمامی محدودیتها مناسبترین راهکار را در اختیار مشتریان خود قرار دهد و همواره پیرو این شعار زیباست که : فروش پایان کار نیست، آغاز یک تعهد است.
امروزه خوشحالیم که پس از بیش از یازده سال فعالیت و تجربه اندوزی در زمینه چاپ کاتالوگ توانسته ایم با استعانت از خدا به افتخار همکاری با بیش از چهار صد شرکت داخلی و خارجی فعال تجاری در اصناف و رشته های مختلف برسیم و دوستانی از صنایع و رشته های مختلف بازرگانی داشته باشیم . همچنین افتخار همکاری با بیش از صد شرکت صاحب برند و شهیر در زمینه های مختلف را داشته ایم.
همچنین از این نیز خرسندیم که امروزه با در اختیار داشتن بیش از سی نفر پرسنل کارگاهی و دوازده نفر پرسنل دفتری و اداری توانسته ایم چارتی مجرب و توانا در زمینه تخصصی طراحی و چاپ کاتالوگ داشته باشیم.
از اینکه به ما اعتماد می کنید صمیمانه از شما سپاسگزاریم.